UzunAl Tau

DEĞERLERİMİZ

Uzunal Tau Yapı, bugün bulunduğu noktada gerek ülkemizin inşaat alanındaki ilerlemelerini gerekse dünyadaki gelişmeleri detaylı bir şekilde takip etmekte ve projelerini sürekli güncellemektedir. Bu anlamda geçmişten günümüze özellikle İstanbul’un ruhuna ve şehrin dokusuna uygun kalıcı eserler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Yüksek standartlara ulaşmayı bir hedef değil görev olarak değerlendiren yapısı ve her referansı ile kendini bir kez daha ispat eden mimari yapı ve proje anlayışı ile seçkin firmalar arasında yerini almıştır. Uzunal Tau Yapı konut ve ticari projelerindeki tüm çalışmalarında uzmanlık ve bilginin önemini her zaman dikkate almıştır. Zemin koşullarından bölgesel etkilere, çevre düzenlemelerinden iç alanların tasarım ve uygulamasına, projelerin her aşamada tamamlanmasından uygulama projelerine kadar her tür mimari konunun çalışma alanında bulunan Uzunal Tau Yapı, birlikte çalıştığı kurum ve kişiler ile her zaman güçlü ilişkiler kurmuştur.

Uzun al tau
UzunAl Tau Değerlerimiz

YAŞAM ALANLARINDA GÜVEN VE HUZUR

Yaşam alanlarının güvenli ve huzurlu ortamlara dönüşebilmesi için gereken tüm yüksek standartlarla çalışıyoruz.

UzunAl Tau Değerlerimiz

TÜM DETAYLARDA YÜKSEK KALİTE

Tüm üretimlerimizde detaylara önem veriyor, en seçkin malzemeleri kullanıyor, size en yüksek kaliteyi sunuyoruz.

UzunAl Tau Değerlerimiz

TECRÜBE & YENİLİKÇİ DÜŞÜNCE

Uzunal TAU olarak yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeleri yenilikler ve teknolojinin sektöre sundukları ile zenginleştiriyor.Her zaman geleceğe hazırlanıyoruz.

UzunAl Tau Değerlerimiz

YAŞAM ALANLARINDA UZMAN PROJELER

Yaşam alanlarının güvenli ve huzurlu ortamlara dönüşebilmesi için gereken yüksek standartlarla çalışıyoruz.

UzunAl Tau Değerlerimiz

KALİTELİ MALZEMELER BAŞARILI PROJELER

Kanuni standartlara uymanın dışında projelerimizi şekillendirirken ve imalat aşamalarında seçtiğimiz malzemeleri de özenle belirliyor daima en üstün kaliteyi hedefliyoruz.