Uzunal Tau Yapı

UZUNAL İNŞAAT GRUBU

Uzunal Tau Yapı ve Uzunal İnşaat Sanayi 40 yıllık deneyimini günümüz çağdaş mimarisi ile birleştirerek, mimarinin en güzel örneklerini yansıtan birçok yapının altına adını yazdırmıştır.
Sağlam temeller üzerine kurulan ve yapı sektöründe önemli bir yere sahip olan Uzunal Tau Yapı, kalite ve güveni harmanlayarak oluşturduğu projeleri başarılı bir şekilde sonlandırmanın her zaman gururunu yaşamaktadır. Her yeni Uzunal Tau inşaatı ilk günkü heyecan ve enerji ile projelendirilerek hayata geçirilir. Sadece bir bina değil kaliteli bir yaşam alanı oluşturmaya çalışılarak, yapılara hayat veren bir anlayışla projeler tamamlanır. Ve sonunda yaşam standartlarını yükseltecek, her ayrıntının düşünüldüğü yeni bir 'yaşam alanı' daha inşa edilmiştir…
Ülkemizin içerisinde bulunduğu deprem kuşağını da göz önüne aldığımızda bu yaşam alanlarının önemi kat kat artmaktadır. Uzunal İnşaat Grubu olarak tecrübemizi, dinamik ve genç beyinlerle birleştirerek, günümüz teknoloji ve yeniliklerini her zaman takip edip bu yenilikleri projelerimizin her aşamasından kullanarak, içerisinde bulunduğumuz deprem tehlikesini en aza indirmek ve daire sahiplerimizi güvenli bir yaşamla tanıştırmak firmamızın yapı sektöründeki ilk ve en önemli amacıdır.
Her yeni projesini bu anlayış ile sonlandıran firmamız 1960'lı yıllardan itibaren inşaat sektöründe çalışmalarını yürütmektedir. 90'lı yılların başında şirketleşmeye gidilerek 'Uzunal İnşaat Sanayi Turizm Dış Tic. Ltd. Şti' daha sonrada 'Uzunal Tau Proje ve Yapı sanayi Tic.Ltd.Şti' kurulmuş, sektördeki faaliyetlerimiz bu iki firma altında hızlı ve güvenli şekilde halen devam etmektedir.

Yönetim Kurulumuz
Onursal Başkan   : Orhan UZUNAL
Yön. Kur. Baş.       : Tuncay UZUNAL - tuncay@uzunaltau.com
Yön. Kur. Üyesi     : Ahmet Hamdi UZUNAL - ahmet@uzunaltau.com