Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Uzunal Tau Yapı, 48 yıllık deneyimini günümüz çağdaş mimarisi ile birleştirerek, mimarinin en güzel örneklerini yansıtan birçok üst yapı projesinin altına adını yazdırmıştır.

Sağlam temeller üzerine kurulan ve yapı sektöründe önemli bir yere sahip olan Uzunal Tau Yapı, kalite ve güveni harmanlayarak oluşturduğu projeleri başarılı bir şekilde tamamlamanın gururunu yaşamaktadır.

Hakkımızda

Uzunal Tau Yapı, bugün bulunduğu noktada gerek ülkemizin inşaat alanındaki ilerlemelerini gerekse dünyadaki gelişmeleri detaylı bir şekilde takip etmekte ve projelerini sürekli güncellemektedir. Yüksek standartlara ulaşmayı bir hedef değil görev olarak değerlendiren yapısı ve her referansı ile kendini bir kez daha ispat eden mimari yapı ve proje anlayışı ile seçkin firmalar arasında yerini almıştır. Uzunal Tau Yapı konut ve ticari projelerindeki tüm çalışmalarında uzmanlık ve bilginin önemini her zaman dikkate almıştır. Zemin koşullarından bölgesel etkilere, çevre düzenlemelerinden iç alanların tasarım ve uygulamasına, projelerin her aşamada tamamlanmasından uygulama projelerine kadar her tür mimari konunun çalışma alanında bulunan Uzunal Tau Yapı, birlikte çalıştığı kurum ve kişiler ile her zaman güçlü ilişkiler kurmuştur. Yaşam alanlarını, “hayatın yükselen değerleri” olarak algılayan ve bu anlamda insan yaşamının huzurlu ve konforlu ortamlarda çok daha üretken ve mutlu sürdürülebildiğinin bilinci ile ülkemizin saygın inşaat firmalarından biri olan Uzunal Tau Yapı halen devam eden ve tamamlanmış projelerini sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.

Tarihçe

Uzunal Tau Yapı geçmişten günümüze özellikle İstanbul’un ruhuna ve şehrin dokusuna uygun kalıcı eserler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

2021

Saygınlık

Uzunal Tau Yapı olarak 2000’li yıllar ile birlikte birçok projeyi hayata geçirmiş bir firma olmayı başardık. Başarılarımızın arkasındaki en büyük etki yaptığımız işlerin ruhunu ve kalitesini müşterilerimize aktarmamızdır. Günümüzde İstanbul yapı firmaları arasında Uzunal Tau Yapı olarak bir marka olmayı başardık. Marka olmanın yanında kalitemiz ve tasarımlarımız ile müşterilerimize güven vermenin yanında onlar için bir yapı firmasından çok bir partner olmayı başarabildik.

1973

Kuruluş

Uzunal Tau Yapı bir inşaat firması olarak hayatına başladı. Zaman içerisinde kendimizi ve yaptığımız işlerin kalitesini göstermek adına özveri ile çalışmalarımızı sürdürdük.