Sürecimiz

Sürecimiz

01

Fikir ve Başlangıç

Işıkla sanat yapıyoruz. Mimari cepheler, şehir alanları, ticari alanlar için büyük ölçekli, aydınlık ve dijital sanat eserleri yaratıyoruz. Mimari projeler ve kamusal alanlar için eserler yaratmak için ışık, heykel, dijital medya ve interaktif teknolojiyi birleştiriyoruz. Büyük işlerin saygılı ve işbirlikçi ilişkilerden doğduğuna inanıyoruz. Ayrıca bir projede ilhamın zaten var olduğuna ve işimizin onu ortaya çıkarmak olduğuna inanıyoruz.

02

Tasarım ve Yaratıcılık

Yapılarımızda Dünya yapı mimarisi trendleri ile İstanbul’un alışılagelmiş trendlerini birleştiriyoruz. Müşterilerimize bir evden çok huzurlu bir yaşam ortamı sağlamak için tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bütün tasarım aşamalarında araştırmalar yaparak kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak sürekli gelişim sağlama yolunda ilerliyoruz. 48 senelik deneyimimizi sizlere aktarmak için bütün ekibimiz özenle çalışmakta.

03

Yapı

Özenle oluşturduğumuz tasarımlarımızı müşterilerimizin güvenle yaşayabilecekleri alanlara dönüştürmek için en güvenli çözümleri kullanıyoruz. Yapı aşamasında her aşamayı özenle takip ederek tasarımlarımızın kaliteli yapılara dönüşmesinden emin oluyoruz.

Uzunal Tau Yapı sizlere kaliteli, güvenli yaşam alanlarını sunarak İstanbulun en güvenilir yapı ve mimari şirketi olmak için süreçlerini geliştirmektedir.